Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Dnes
Dnes
Zajtra
Nedeľa
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Od teraz
Od teraz
Práve beží
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na dnes
Predchádzajúci slajd
Jedna rodina
Nova
-
20:20
Zoo
Prima
-
20:15
Zlatá labuť
Nova
-
21:45
Nočná hra
Nova Cinema
-
01:50
Policie Modrava
Markíza
-
21:55
Tropická búrka
JOJ Plus
-
22:55
Zázračné perníčky
HBO 2
-
06:00
Marinette
Cinemax
-
20:00
Otcovia a matky
Cinemax 2
-
20:30
Slepá vŕba, spiaca žena
Cinemax 2
-
17:05
Následujúci slajd
JOJ
POZOR na smrtiace povodne a víchrice!
05:45
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:25
Súdna sieň
13:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
21
14:00
Bez servítky
15:10
Nákupné maniačky
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Nemocnica
21:50
9-1-1
8
22:50
9-1-1: Texas
6
23:45
Myšlienky vraha
5
00:35
Riskuj!
01:20
Krimi
01:50
Noviny TV JOJ
02:40
Nemocnica
03:35
Bez servítky
04:30
TOP STAR
04:55
Noviny TV JOJ
Markíza
Nečakajte u lekára. Využijte túto službu
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Na nože
09:40
Mama na prenájom
86
10:40
Dunaj, k vašim službám
9
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:55
Mentalista
3
13:55
Mentalista
4
14:55
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
87
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Dunaj, k vašim službám
10
21:55
Policie Modrava
8
23:15
Špecialisti
8
00:20
Mentalista
3
01:15
Mentalista
4
02:15
Policie Modrava
8
03:15
Susedské prípady
03:55
Rodinné prípady
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:20
Asterix a Obelix: Misia Kleopatra
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Bez batožiny
09:00
Detektívi zo severu
4
10:00
Na krok od neba
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
14:05
Zdravá maškrta
14:30
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:30
Bez batožiny
17:00
Detektívi zo severu
5
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Hit roka
21:40
Citrónshow
22:30
Columbo
00:00
Vraždy v Marie-Galante
01:30
Správy RTVS
02:25
Góly - body - sekundy
02:40
Don Matteo
04:10
Správy RTVS
Dvojka
Chcete zarobiť? Využite túto príležitosť
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík
06:30
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Rómsky magazín
08:30
Vnímanie
09:00
Kvarteto
09:25
Kvarteto
09:50
Herecké legendy
10:00
Rosmersholm
11:40
Obedníček
11:50
Odo
12:00
Živá panoráma
12:15
Cyklopotulky
12:30
Večera s Havranom
14:05
Na programe televízia
15:00
Na programe televízia
16:00
Svetové vinárske civilizácie
16:30
Regina
17:30
Retro noviny
17:55
Hľadanie stratených svetov
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:45
Dimitri
18:50
Príbehy z čarovnej záhrady
19:00
Malý rytier Trenk
19:25
Čím cestovať
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Sviatočné slovo
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Moja diagnóza
20:40
Skorzeny, najnebezpečnejší muž Európy
21:50
SK Dejiny
22:45
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:10
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:35
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
00:00
Správy RTVS
00:50
Hírek
JOJ Šport
TOTO dôležité rozhodnutie neodkladajte!
06:30
Squash - Majstrovstvá Slovenska 2024
07:10
LIV Golf Tour
12:15
Bedminton World Tour
16:45
Hokej - MS do 18 rokov
19:05
Hokej - MS do 18 rokov
21:25
Basketbal - Liga Endesa
23:25
LIV Golf Tour
04:05
Americký futbal - Snapbacks Liga
JOJ Plus
Najlepšia ESG banka na Slovensku
05:00
Bez servítky
06:10
Nákupné maniačky
07:35
Letecké katastrofy
08:55
Extrémni nájomníci
3
09:40
Vražedné čísla
14
10:40
Vražedné čísla
15
11:40
Riskuj!
12:35
Extrémne prípady
13:40
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:40
Policajti v akcii
15:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:50
Letecké katastrofy
17:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov
18:50
Naši
25
19:30
Profesionáli
9
20:30
Noc v múzeu
22:55
Tropická búrka
01:00
Profesionáli
9
02:00
Mafstory
14
02:50
Kinosála
03:00
Chlpatí šampióni
04:00
Haló
04:30
Miláčikovo
WAU
Festival kultúry Rusínov Slovenska, 20. - 26.5.2024, Svidník
05:50
To je vražda, napísala
8
06:45
Súdna sieň
07:50
Prvé oddelenie
08:55
Vraždy v Midsomeri
7
11:25
To je vražda, napísala
9
12:40
To je vražda, napísala
10
13:55
Dr. House
11
14:55
Dr. House
12
15:55
Vraždy v Midsomeri
1
18:00
Vražedné čísla
16
19:05
Vražedné čísla
17
20:10
Dr. House
13
21:05
Dr. House
14
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami
1
23:00
Súkromné očko
11
23:50
FBI: International
8
00:45
Policajti v akcii
02:15
Myšlienky vraha
4
02:55
FBI: International
8
03:35
Súdna sieň
04:20
Prvé oddelenie
JOJ Svet
Investícia so SUPER výnosom 6,1%
06:00
História 360
08:00
Hodiny zúfalstva
08:30
Denníky dobra
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Svet divočiny
10:00
Neobyčajní ľudia
11:00
Top 10 skvosty architektúry
12:00
Hodiny zúfalstva
12:30
Denníky dobra
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Svet divočiny
14:00
Šialenci na surfoch
15:00
Top 10 skvosty architektúry
16:00
Hodiny zúfalstva
16:30
Denníky dobra
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Svet divočiny
18:00
Neobyčajní ľudia
19:00
Top 10 skvosty architektúry
20:00
Denníky dobra
20:30
Šialenci vo vzduchu
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Svet divočiny
22:30
Šialenci na surfoch
23:30
Extrémne horské dráhy
00:15
Šialenci vo vzduchu
01:00
Zbrane Hollywoodu
01:20
Svet divočiny
01:50
História 360
JOJ Cinema
TOTO o hypotékach ľudia nevedia!
05:45
Dobrodružstvo v divočine: Pes hrdina
07:25
Mr. Olympia - Príbeh bratov Weiderovcov
09:20
Rôzne chute sveta
10:55
Božská Florence
12:55
Gladiátori
14:45
Aj pre lásku sa zabíja
16:55
Randenie v New Yorku
18:35
Detektív z kuchyne: Jesť, piť a zomrieť
20:15
Deň vykúpenia
22:10
Posledná cesta
00:00
#FOLLOWME
01:30
Hodina neistoty
02:50
Detektív z kuchyne: Smrť al dente
04:15
Slečna pretekár
Dajto
Ochráňte svoju nehnuteľnosť
05:05
Bernieho dobrodružstvá
05:15
Oggy a šváby
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
07:55
Kredenc
08:50
Partička
09:40
Dva a pol chlapa
11
10:00
Dva a pol chlapa
12
10:35
M*A*S*H
7
11:00
M*A*S*H
8
11:40
Dva a pol chlapa
14
11:55
Dva a pol chlapa
15
12:40
Teória veľkého tresku
7
13:25
Teória veľkého tresku
8
13:50
Teória veľkého tresku
9
14:20
Teória veľkého tresku
10
14:50
Teória veľkého tresku
11
15:15
Teória veľkého tresku
12
15:45
Priatelia
9
16:15
Priatelia
10
16:45
Dva a pol chlapa
16
17:15
Dva a pol chlapa
18
17:45
M*A*S*H
9
18:15
M*A*S*H
10
18:50
Mladý Sheldon
21
19:15
Mladý Sheldon
1
19:40
Susedia
20:30
Amazing Spider-Man 2
23:30
Demolátor
01:25
Góóól!
02:00
Športové noviny
02:10
Susedia
02:45
Silvánovci
04:10
Susedia
04:45
Zig a Sharko
Doma
Aj vy trpíte poruchami spánku?
05:10
Oteckovia
18
06:00
Druhý dych
69
06:45
Túžba tela
54
07:25
Túžba tela
55
08:40
Krok za krokom
6
09:25
Krok za krokom
7
10:05
Chicago Fire
7
11:10
S hlavou v oblakoch
103
11:55
S hlavou v oblakoch
104
13:00
Oteckovia
19
14:10
Keď kvitne láska
35
15:15
Keď kvitne láska
36
16:05
Túžba tela
56
17:00
Túžba tela
57
18:00
Chicago Fire
8
19:00
Keď kvitne láska
37
19:55
Keď kvitne láska
38
20:50
Krok za krokom
8
21:20
Krok za krokom
9
21:50
Priatelia
11
22:20
Priatelia
12
22:50
New Amsterdam
12
23:45
Keď kvitne láska
37
00:40
Keď kvitne láska
38
01:20
S hlavou v oblakoch
103
02:05
S hlavou v oblakoch
104
02:45
Smotánka
03:45
Adela show
CS Film
Rusínsky festival 2024
06:00
MalinyJAMológia
06:15
Kikirikí
06:25
Kouzlování
06:35
Zabij nudu!
06:40
Staré pověsti české
16
06:55
Bílý tesák
8
07:05
Příběhy kocoura Modroočka
5
07:25
Brundibáři
2
07:35
O Dorotce
9
07:40
Mach a Šebestová
13
08:00
Krakonošovy pohádky
1
08:10
Já Baryk
2
08:30
Žofka a její dobrodružství
7
08:35
Pojďte pane, budeme si hrát
8
09:00
Teleshopping
10:15
Svědkové obžaloby
11:45
Filmové minuty
12:00
Svatební cesta
13:30
Filmové písničky Karla Hašlera - 2. díl
14:00
Záblesky chladné neděle
15:40
Kinosál
16:00
Drak sa vracia
17:30
Hranice
9
18:00
Hořká láska
19:35
Kinosál
19:45
Já Baryk
5
20:00
Alibi na vodě
21:40
Kinosál
22:00
Proč?
23:30
Filmové minuty
23:40
Teleshopping
Nova
Aj vy dávate výplatu partnerke?
05:55
Raňajky
08:25
Ulica
4697
10:30
Jedna rodina
77
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2
148
13:35
Kriminálka Miami
19
14:30
Kriminálka Miami
20
15:25
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4699
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Jedna rodina
78
21:45
Zlatá labuť
52
23:05
Na vašej strane
23:45
Kriminálka Miami
19
00:50
Kriminálka Miami
20
01:50
Špecialisti
5
03:00
Ulica
4698
04:05
Víkend
04:45
Novashopping
ČT1
Ste chorí? Toto vám uľahčí život!
05:30
Chlapci v akcii
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:45
Docent
10:10
Chlapci v akcii
10:35
Dynastia Novákovcov
11
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Buchty ráno
14:30
Smrt krásných srnců
16:05
Zdravotná škola
16:45
Plné hniezdo v Ústeckom kraji 2
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:10
Spravodlivosť
2
21:25
Máte slovo s M. Jílkovou
22:25
Na stope
22:49
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Extra renty
22:50
Maigret a spurní svedkovia
00:30
AZ-kvíz
00:55
Kuchárska pohotovosť
01:20
Malá farma
01:45
Banánové rybičky
02:15
Dobré ráno
04:45
Hobby našej doby
Prima
Reality: Toto sú vyhliadky na najbližšie mesiace
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:05
M.A.S.H
246
07:40
M.A.S.H
247
08:10
M.A.S.H
248
08:40
M.A.S.H
249
09:15
Polda
7
10:30
Polícia Hamburg
24
11:30
Polícia Hamburg
25
12:30
Closer
16
13:30
Komisár Rex
1
14:35
Polícia v akcii
15:35
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Zoo
198
21:40
Inkognito
22:50
Inkognito
23:55
Áno, šéfe!
01:05
Polícia v akcii
02:05
Polícia Hamburg
24
03:10
Polícia Hamburg
25
04:20
Closer
16
Markíza Krimi
Ženy! Aj vaši muži robia túto vec?
05:50
NCIS: Los Angeles
8
06:30
NCIS: Los Angeles
9
07:10
Špecialisti
20
07:55
Slečna Marplová
3
09:25
Kosti
13
10:05
Kosti
14
10:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
7
11:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
8
12:05
Policajné prípady
13:10
Policajné prípady
14:05
V mene zákona
15:05
Kosti
15
16:05
Kosti
16
17:00
Mentalista
3
18:00
Mentalista
4
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
9
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
10
20:55
NCIS: Los Angeles
10
21:55
NCIS: Los Angeles
11
22:50
Kosti
15
23:50
Kosti
16
00:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
9
01:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
10
01:55
112
04:50
Mesto tieňov 2
TA3
Získajte príspevok na očkovanie
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Investujeme
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Biznis
14:00
Správy
14:30
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Zdravie na TA3
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Motoring
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Na influencerov si posvietia! Hrozia im pokuty
06:00
Plán 75
07:50
Príbeh zo Šemrúnu
09:30
Aféra Thomasa Crowna
11:20
Tanec na rozlúčku
12:50
More času
14:45
Nultého júna
16:30
Príbeh zo Šemrúnu
18:10
Elysium
20:00
Marinette
21:35
Hudin salón
23:10
Elle
01:25
Yentl
03:35
Posledná šanca
04:05
Kľúčovou dierkou
Jojko HD
Čo by ste urobili s jedným dňom navyše vy?
05:00
Fidlivareška
4
05:20
MalinyJamológia 2
4
05:35
Knihy od Stonožky
61
05:45
Viking Vicky
24
06:00
Matematické príšerky
6
06:25
Tom Gates
20
06:40
Okido
26
06:55
Strážcovia Trstinového mora
2
07:05
Lloyd a muchy
38
07:20
100%-ný vlk: Magická kniha
6
07:45
Mechamato
7
08:10
Fíha tralala
6
08:25
Petronela Jabĺčková
20
08:40
Odbodkovia
11
08:50
Bob staviteľ XV -
28
09:00
Požiarnik Sam
13
09:15
Zvierací ochrancovia
43
09:35
Plamienok a štvorkolky
17
10:00
Sonic Boom 2
8
10:15
Rybičky Flip a Flap
46
10:25
Mia a čarovné ihrisko
3
10:35
Mestská farma Lellobee
23
10:45
Pirátska akadémia
6
11:00
Moe a jeho šou
15
11:15
Strašidielka
33
11:20
Idefix
10
11:35
Zvieratká
24
11:50
Digley a Dazey
10
11:55
Naše prasiatko
41
12:05
Odbodkovia
11
12:20
Bambuľko a Bulienka
4
12:25
Barbapapa na ceste okolo sveta
16
12:35
Medzi nami zvieratkami
28
12:40
Máša a medveď
21
12:50
Požiarnik Sam
14
13:00
Knihy od Stonožky
62
13:15
Fíha tralala
6
13:25
Deti z farmy
48
13:40
Volám sa Caillou
9
14:05
Ovečka Shaun
20
14:15
Máša a medveď
22
14:30
Pirátska akadémia
7
14:45
Digley a Dazey
10
14:50
Naše prasiatko
41
15:00
MalinyJamológia 2
5
15:20
Chrumka a Čipsík
11
15:30
Bambuľko a Bulienka
5
15:40
Angličanina
1
16:00
Máša a medveď
23
16:10
Caillouve nové dobrodružstvá II-IV
19
16:20
Moe a jeho šou
16
16:35
Ovečka Shaun
20
16:45
Lloyd a muchy
38
17:00
100%-ný vlk: Magická kniha
7
17:30
Knihy od Stonožky
63
17:40
Idefix
11
17:55
Labková patrola
7
18:25
Mia a čarovné ihrisko
3
18:30
Mestská farma Lellobee
23
18:35
Sonic Boom 2
9
18:50
Plamienok a štvorkolky
18
19:20
Deti z farmy
48
19:30
Zvierací ochrancovia
44
19:50
Ruby z dúhy
29
20:05
Strážcovia Trstinového mora
2
20:10
Zvieratká
24
20:30
Mechamato
7
20:55
Chrumka a Čipsík
11
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
17
21:40
Volám sa Caillou
10
22:05
Strážca vesmíru Roger
24
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
9
22:45
Viking Vicky
25
23:00
Kúzlovanie
11
23:10
Rev a motoroví miláčikovia
21
23:35
Tom Gates
20
23:50
Malí fidlikanti
1
00:05
Okido
26
00:20
Zabi nudu!
6
00:35
Knihy od Stonožky
62
00:45
Fidlivareška
7
01:00
MalinyJamológia 2
5
01:20
Zabi nudu!
6
01:40
Knihy od Stonožky
63
01:50
Kikirikí
9
02:00
Sníček
4
02:20
Knihy od Stonožky
63
02:30
Rapotáčik
5
02:35
Kúzlovanie
11
02:50
Máša a medveď
22
03:00
Sníček
4
03:10
Sníček
03:20
Rapotáčik
5
03:30
Knihy od Stonožky
62
03:40
Tom Gates
20
03:55
Volám sa Caillou
10
04:20
Fíha tralala
1
04:30
Malí fidlikanti
5
04:45
Mestská farma Lellobee
24
04:50
Sníček a Dúhalka
9
Zobraziť
Nastavenia